KazaloLatest imagesIščiRegistriraj sePrijava



 
-- and tell me if i'm wrong 156uwd1 dobrodošli na forumu hurts like heaven, ki je postavljen v mesto new york, temelji pa na vsem poznani zgodbi gossip girl. prosimo, registrirajte se z imenom in priimkom v MALIH črkah. moramo pa vas še opozoriti, da so originalni liki iz serije PREPOVEDANI! sicer pa, dobrodošli še enkrat in veliko zagona pri pisanju!
-- and tell me if i'm wrong Updates
-- and tell me if i'm wrong Status-weather-clouds-icon
MAY
sončno, 27°C, rahel vetrič
Latest topics
» canons
-- and tell me if i'm wrong Icon_minitimeČet Dec 20, 2012 4:44 pm by GOSSIP GIRL!?

» application
-- and tell me if i'm wrong Icon_minitimePon Sep 24, 2012 11:47 am by GOSSIP GIRL!?

» cooper, edith hanna
-- and tell me if i'm wrong Icon_minitimePon Jun 25, 2012 7:18 am by Gost

» i am listening to...
-- and tell me if i'm wrong Icon_minitimeNed Jun 10, 2012 9:25 pm by Gost

» whisper words of wisdom, let it be
-- and tell me if i'm wrong Icon_minitimeTor Jun 05, 2012 7:29 pm by Gost

» -- and tell me if i'm wrong
-- and tell me if i'm wrong Icon_minitimeTor Jun 05, 2012 6:58 pm by Gost

» branson, astrid leah
-- and tell me if i'm wrong Icon_minitimeTor Jun 05, 2012 1:12 pm by GOSSIP GIRL!?

» chat
-- and tell me if i'm wrong Icon_minitimePon Jun 04, 2012 9:58 pm by Gost

» we sing love songs so sincere,
-- and tell me if i'm wrong Icon_minitimePon Jun 04, 2012 9:48 pm by Gost

-- and tell me if i'm wrong Staff

-- and tell me if i'm wrong Untitled-2
-- and tell me if i'm wrong Otm
n/a at the moment
zasnova foruma je v lasti NASTJE, prav tako tudi forumske slike. header, sidebar in nekatere forumske slike so delo ANE. prispevki in opisi so avtorsko delo članov in vsakakršna kraja je strogo prepovedana! forum gostuje na forumotionu, zgodba pa temelji na priljubljeni televizijski nadaljevanki gossip girl.

 

 -- and tell me if i'm wrong

Go down 
AvtorSporočilo
Gost
Gost




-- and tell me if i'm wrong Empty
ObjavljaNaslov sporočila: -- and tell me if i'm wrong   -- and tell me if i'm wrong Icon_minitimePon Jun 04, 2012 5:40 pm

  • -- and tell me if i'm wrong Sdfghj
    -- delaney hazel breckenridge
    messed up - idealistic - heavy smoker - care free - stubborn - ex-addict - manipulative - a bit crazy sometimes - a lot of times confused - jealous - rude - not so outgoing - sometimes looks for attention

    say hello to delaney.^^ smitten3 bolj kot ne vase zaprta svetlolaska se je rodila precej mjašemu paru, ki pa v svojo hčerko niti nista dala kakega velikega pomena. delaney pa sicer ni tisti tip punce, ki bi svoj prosti čas preživela z barbikami, kvečjemu je bila bolj fantovska. zapadla je tudi v droge in se utapljala v tem, kar so ji ponudili, ampak kmalu je že šla na odvajanje in se zdaj ne dotika takih rečih kot se je nekaj let prej še kako rada. je bolj samosvoja, trmasta in še kako nesramna, heh. (: nove ljudi nerada spoznava, ker večkrat naredi napačen vtis. več pa itak dobite tukajle.
    glede povezavic ne bom govorila, ker je predvsem zaželjena drama, drama and DRAMA. smitten3 use her well. <3


Nazadnje urejal/a delaney breckenridge Tor Jun 05, 2012 7:56 pm; skupaj popravljeno 2 krat
Nazaj na vrh Go down
Gost
Gost




-- and tell me if i'm wrong Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: -- and tell me if i'm wrong   -- and tell me if i'm wrong Icon_minitimeTor Jun 05, 2012 6:58 pm

    here you go babe and tyt. smitten
Nazaj na vrh Go down
 
-- and tell me if i'm wrong
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
(HURTS LIKE HEAVEN) :: other stuff ::   :: plot pages-
Pojdi na: