KazaloLatest imagesIščiRegistriraj sePrijava



 
pohvale in kritike 156uwd1 dobrodošli na forumu hurts like heaven, ki je postavljen v mesto new york, temelji pa na vsem poznani zgodbi gossip girl. prosimo, registrirajte se z imenom in priimkom v MALIH črkah. moramo pa vas še opozoriti, da so originalni liki iz serije PREPOVEDANI! sicer pa, dobrodošli še enkrat in veliko zagona pri pisanju!
pohvale in kritike Updates
pohvale in kritike Status-weather-clouds-icon
MAY
sončno, 27°C, rahel vetrič
Latest topics
» canons
pohvale in kritike Icon_minitimeČet Dec 20, 2012 4:44 pm by GOSSIP GIRL!?

» application
pohvale in kritike Icon_minitimePon Sep 24, 2012 11:47 am by GOSSIP GIRL!?

» cooper, edith hanna
pohvale in kritike Icon_minitimePon Jun 25, 2012 7:18 am by Gost

» i am listening to...
pohvale in kritike Icon_minitimeNed Jun 10, 2012 9:25 pm by Gost

» whisper words of wisdom, let it be
pohvale in kritike Icon_minitimeTor Jun 05, 2012 7:29 pm by Gost

» -- and tell me if i'm wrong
pohvale in kritike Icon_minitimeTor Jun 05, 2012 6:58 pm by Gost

» branson, astrid leah
pohvale in kritike Icon_minitimeTor Jun 05, 2012 1:12 pm by GOSSIP GIRL!?

» chat
pohvale in kritike Icon_minitimePon Jun 04, 2012 9:58 pm by Gost

» we sing love songs so sincere,
pohvale in kritike Icon_minitimePon Jun 04, 2012 9:48 pm by Gost

pohvale in kritike Staff

pohvale in kritike Untitled-2
pohvale in kritike Otm
n/a at the moment
zasnova foruma je v lasti NASTJE, prav tako tudi forumske slike. header, sidebar in nekatere forumske slike so delo ANE. prispevki in opisi so avtorsko delo članov in vsakakršna kraja je strogo prepovedana! forum gostuje na forumotionu, zgodba pa temelji na priljubljeni televizijski nadaljevanki gossip girl.

 

 pohvale in kritike

Go down 
AvtorSporočilo
florence dawson
daddy's little girl
daddy's little girl
florence dawson


Število prispevkov : 86
Join date : 02/06/2012

pohvale in kritike Empty
ObjavljaNaslov sporočila: pohvale in kritike   pohvale in kritike Icon_minitimeNed Jun 03, 2012 1:57 pm



kritike in pohvale

veseli bomo vsakršne pozitivne/negativne kritike, s pomočjo katere bomo naš forum še izboljšali in ga naredili še prijetnejšega. za dobro delovanje vsakega role play foruma je namreč potrebna dobra komunikacija med administratorji in uporabniki, tako da kar pogumno.
Nazaj na vrh Go down
https://hurtslikeheaven.forumsl.net
Gost
Gost




pohvale in kritike Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: pohvale in kritike   pohvale in kritike Icon_minitimePon Jun 04, 2012 3:31 pm

    ohmygosh ohmygosh you guys cannot even IMAGINE how glad i am that a gg-based rp is back on track! smitten

    kar je malce smešno, ker gossip girl kot serije nisem nikdar marala, gg based forumi pa so me vedno entertainali. :3 AMPAK nevermind that. začnimo s tole pohvalico. mimogrede, vem da ni v navadi, da se pohvale pišejo, še preden so oddani opisi, excuse me for my enthusiasm. numero uno: grafika. i seem to always be amazed by the work people do in the graphics department. vem da ni lahko, zato vas obožujem še toliko bolj. this place looks awesome, i lurw the colors and the pictures and the everything.. numero due: forumi, kot so taki, so edini, ki so mi vedno dali možnost kljub rl tematiki razvit absolutno NAJBOLJ AWESOME LIKE EVER. zdajle, recimo, čakam da bom oddala opis mojega parkerja, v katerega sem totalno zaljubljena. if it wasn't for you guys, he wouldn't have been here at all. thank you guys! numero tré: zomg KOMAJ ČAKAM GOSSIP GIRL GOSSIP! is it just me? totalno ne, kajne guys, priznajte, vsi ste thrilled! numero quatro: vseh administratorjev, se mi zdi, ne poznam, meh, za tri pa sem prepričana, kdo so in guys do i need to say how much i trust you'll make the best friggin party ever? also, nastja, spremljam te na facebooku in ti zavidam irsko. numero chinque: ful več pohval bi rada napisala, ampak my mind is drawing a blank in moja glavna ambicija je, da čimbolj pohvalim ta forum. in se mi zdi da bi morala pisat še in še in še, ker si preprosto totalno zaslužite. YOU GUYS ARE AWESOME, THIS PLACE IS BRILLIANT, I CAN'T WAIT TO GET STARTED in če padem maturo, bom krivila vas. chuckle


    hugs and kisses, rosemary
    love
Nazaj na vrh Go down
Gost
Gost




pohvale in kritike Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: pohvale in kritike   pohvale in kritike Icon_minitimePon Jun 04, 2012 8:53 pm

    oh takšne pohvale je lahko vesel pa vsak admin forumov smitten in upamo, da neboš ruknla mature ker potem te bomo mogle posledično izbrisat iz foruma, ker ne želimo odgovarjati za tvojo nadaljno kariero in izobrazbo. no, just joking, but seriously i'm amazed nad tvojo pohvalo. se bomo trudile še naprej, da bomo tale forumček naredile kar najbolj uspešen <3
Nazaj na vrh Go down
Sponsored content





pohvale in kritike Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: pohvale in kritike   pohvale in kritike Icon_minitime

Nazaj na vrh Go down
 
pohvale in kritike
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
(HURTS LIKE HEAVEN) :: the front desk ::   :: opinion & help-
Pojdi na: