KazaloLatest imagesIščiRegistriraj sePrijava



 
chat 156uwd1 dobrodošli na forumu hurts like heaven, ki je postavljen v mesto new york, temelji pa na vsem poznani zgodbi gossip girl. prosimo, registrirajte se z imenom in priimkom v MALIH črkah. moramo pa vas še opozoriti, da so originalni liki iz serije PREPOVEDANI! sicer pa, dobrodošli še enkrat in veliko zagona pri pisanju!
chat Updates
chat Status-weather-clouds-icon
MAY
sončno, 27°C, rahel vetrič
Latest topics
» canons
chat Icon_minitimeČet Dec 20, 2012 4:44 pm by GOSSIP GIRL!?

» application
chat Icon_minitimePon Sep 24, 2012 11:47 am by GOSSIP GIRL!?

» cooper, edith hanna
chat Icon_minitimePon Jun 25, 2012 7:18 am by Gost

» i am listening to...
chat Icon_minitimeNed Jun 10, 2012 9:25 pm by Gost

» whisper words of wisdom, let it be
chat Icon_minitimeTor Jun 05, 2012 7:29 pm by Gost

» -- and tell me if i'm wrong
chat Icon_minitimeTor Jun 05, 2012 6:58 pm by Gost

» branson, astrid leah
chat Icon_minitimeTor Jun 05, 2012 1:12 pm by GOSSIP GIRL!?

» chat
chat Icon_minitimePon Jun 04, 2012 9:58 pm by Gost

» we sing love songs so sincere,
chat Icon_minitimePon Jun 04, 2012 9:48 pm by Gost

chat Staff

chat Untitled-2
chat Otm
n/a at the moment
zasnova foruma je v lasti NASTJE, prav tako tudi forumske slike. header, sidebar in nekatere forumske slike so delo ANE. prispevki in opisi so avtorsko delo članov in vsakakršna kraja je strogo prepovedana! forum gostuje na forumotionu, zgodba pa temelji na priljubljeni televizijski nadaljevanki gossip girl.

 

 chat

Go down 
AvtorSporočilo
Gost
Gost




chat Empty
ObjavljaNaslov sporočila: chat   chat Icon_minitimeNed Jun 03, 2012 2:25 pm



chat room

howdy people! tale temica je namenjena izključno debatiranju, pogovarjanju o najrazličnješih temah. have fun!

Nazaj na vrh Go down
florence dawson
daddy's little girl
daddy's little girl
florence dawson


Število prispevkov : 86
Join date : 02/06/2012

chat Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: chat   chat Icon_minitimeNed Jun 03, 2012 2:32 pm

    omg, kako vesela sem, da imamo končno spet forumček baziran na gossipki. (: res sem pogrešala to.
    samo še nekaj uric do otvoritve foruma, upam da nam ga uspe obdržati pokonci! Razz
Nazaj na vrh Go down
https://hurtslikeheaven.forumsl.net
Gost
Gost




chat Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: chat   chat Icon_minitimePon Jun 04, 2012 4:45 pm

    yeah i must say that i am happy too ^^
    in, ko mi je ana poslala link sem bila uno - nujno se vpisati i don`t care koliko likov imam and all tole je nujno haha (:
    sicer pa ja trenutno sem nekako v fazi kakšen lik naj imam and all ah ja the hardest part :3
Nazaj na vrh Go down
florence dawson
daddy's little girl
daddy's little girl
florence dawson


Število prispevkov : 86
Join date : 02/06/2012

chat Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: chat   chat Icon_minitimePon Jun 04, 2012 6:47 pm

i know right, i couldn't feckin decide. so many handsome lads, gorgeous ladies. (: izbira play-byja je vedno nekaj najtežjega. potem pa še ime. uh, najraje bi naredila 5 likov hahaha ^.^ but i' have trouble keeping all of them alive, probably. ):

but anyways, just loooove seeing all of you love our new rpg. smitten res je nadzakon!

ne vem kje si naj uspešno pridobim nekoga za mojo florence. i need a guy for her, something really really cool if someone's up for it. torej stvar je takšna, da je njena mama umrla pri porodu, sedaj pa flo živi z očetom, ki ima novo ženo. njen sin je študiral/nekaj časa živel v tujini in se zdaj vrača oziroma se je že pred časom vrnil domov. uradno, v rogu družine ga še ni uspela spoznati, flo namreč, sicer pa ga že pozna, in se ji ne sanja, da je to pravzaprav sin očetove nove žene. imagine the awkwardness when they officially meet each other? especially if there's something going on between them! ok, sorry for posting this in here, buuuut...i seriously want to make this come true! smitten
Nazaj na vrh Go down
https://hurtslikeheaven.forumsl.net
Gost
Gost




chat Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: chat   chat Icon_minitimePon Jun 04, 2012 9:58 pm

    no lepo, da je moje postanje linkov po facebooku in forumih obrodilo sadove haha (: in itak smo vsi pogrešali forum na tole temo če mamo prav ane smitten in glede na to, da gossipka še vedno žanje pohvale in tko naprej kot serija, kako tud ne, da se nebi še mi mal vnesl v tole haha (:

    drugače pa ljudje kako smo? še mal in konc bo s poukom za letos. še malo, še malo, še malo hh in smilite se mi tisti, ki mate maturo. vso srečo drugače, verjamem, da jo bomo mi še rabl naslednje leto.
Nazaj na vrh Go down
Sponsored content





chat Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: chat   chat Icon_minitime

Nazaj na vrh Go down
 
chat
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
(HURTS LIKE HEAVEN) :: other stuff ::   :: chat room-
Pojdi na: